fbpx

Sesja ślubna w Zamku w Rzucewie nad morzem

Wybraliśmy się nad morze a dokładnie do Zamku w Rzucewie

  Każda Para Młoda pragnie, aby ich sesja zdjęciowa odbywała się w uroczym romantycznym miejscu. Dla takich osób polecamy rozważyć Pałac w Rzucewie oddalony tylko kilka kilometrów od Trójmiasta. Sesja ślubna w Zamku w Rzucewie nad morzem to super pomysł. 
Każda para poczuje się tutaj jak w baśniowej krainie !
Odtwórz wideo

Sesja zdjęciowa na terenie Zamku

  Miejsce to sprawia, że każdy z nas czuje się jak mały bohater pewnej bajkowej historii. Aleje lipowe po minięciu bramy, okazałe klomby oraz malownicze inne stare drzewa nadają temu miejscu wspaniałą atmosferę.
Na tyłach pałacu znajduje się niewielki, ale bardzo starannie utrzymany ogród z okazałymi kwiatami. Można spocząć na jednej z kilku pomalowanych na biało ławeczek lub spacerować wzdłuż wytyczonych ścieżek. Z ogrodu da się wejść na okazałą pergolę, również porośniętą okazałymi pnączami.
  Bliskie otoczenie morza oraz kilku ciekawych miejsc w okolicy zamku (których niestety nie zdradzimy, bo musicie sami je znaleźć 😀 ) Sprawia kilku godziną frajdę, ale też przepiękny materiał. Zespół Pałacowo-Parkowy w Rzucewie położony jest nad Zatoką Pucką, nieco w bok od trasy łączącej Redę i Puck. Jadąc od Redy, trzeba skręcić w prawo w kierunku na Żelistrzewo. Dotarcie na miejsce nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Chcąc zorganizować swoją sesję zdjęciową w Zamku Jan III Sobieski, trzeba ją wcześniej uzgodnić z recepcją hotelu. 
Zamek w Rzucewie to nie tylko cudowne miejsce na sesję ślubną, ale również wspaniałe miejsce na zorganizowanie ślubu plenerowego. Więcej przeczytaj na naszym blogu. I sprawcie, aby Wasz dzień był jak z najpiękniejszej bajki Disneya.

A ty już odwiedziłeś to magiczne miejsce ?

5/5

Zobacz nasze przykładowe prace