fbpx

Witajcie!

Miło was poznać

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę, zapewne w tym zwariowanym świecie szukacie czegoś ponadczasowego i niezwykłego.

Szukacie ekipy, która pozwoli Wam uchwycić najpiękniejsze wspomnienia w ich najlepszym wydaniu ? Poszukujecie kogoś, kto uwieczni te chwile na zawsze?

Mamy nadzieję, że to właśnie „MY” pomożemy Wam zatrzymać tę chwilę na wieczność.

" Do szczęścia w życiu wystarczą pasja i miłość "

Ella Carey

Dla nas fotografia ślubna czy film ślubny to nie tylko część naszej pracy zawodowej, ale jeden z priorytetów naszego życia. Dlatego też nie uznajemy w żaden sposób półśrodków, tylko w pełni się oddajemy.

Kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy.

Jeśli szukacie ekipy, która oprócz bogatej wiedzy oraz nowoczesnego podejścia potrafi wykreować niezapomniane emocje i w ciekawy sposób uchwycić najważniejsze chwile, to nie musicie szukać dalej, WYBIERZCIE NAS !

Ktoś kiedyś powiedział, że kilometry w miłości to tylko liczby

I tak jest dla nas, jeździmy po całej Polsce i nie tylko. Strasznie się z tego cieszymy. Nowe miejsce, odmienne kultury tylko pobudzają, nas do nowych pomysłów. Uwielbiamy podróżować i możemy to robić ciągle i jak najdalej !

Naszemu indywidualnemu spojrzeniu zaufało ponad

0
ZADOWOLONYCH PAR

Zobacz Nasze Prace

Kilka Ciepłych Słów o Nas

Szczerze polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i teledysku.. ❤️ Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone 😉 świetny kontakt z chłopakami, nie było żadnych problemów jeżeli chodzi o materiał który chcieliśmy zobaczyć w naszym ślubnym filmie 🙂 wszystko szło bardzo sprawnie. Panowie słowni! Jest to młoda ekipa ale jak najbardziej ambitna i szczerze pracowita! ❤️ Chłopaki raz jeszcze dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów! ❤️🙏
Żaneta
Cudownie i jeszcze raz cudownie!😍 Od samego początku świetny kontakt i zero problemów. Dzień wesela to czysta przyjemność z takimi fachowcami 😂Młodzi ludzie którzy pomagali nam przy ujęciach i doradzali. Nawet nasi goście docenili ogromne zaangażowanie kamery - wychodzili z siebie aby zrobić fantastyczne ujęcia! Szybko otrzymaliśmy film i teledysk, jesteśmy nimi zachwyceni
Patrycja Karbowniczek
Zaangażowani, pełni pasji ludzie 😉 Polecam! 😉​
Magdalena
Zaangażowanie poziom hard. Świetny kontakt z gośćmi! Fotograf Patryk był wszędzie, a jednocześnie wtapiał się w tło, co sprawiało, że nie czuli skrępowania� Piękne ujęcia ekspresji imprezy. Dziękujemy! Pełna profeska!​
Agata
Super sprzęt, profesjonalne wykonanie. Materiał przygotowany bardzo szybko. Szczerze polecam!
Michał
Polecam z całego serca 🧡 Chłopaki są profesjonalni 😁 Otrzymaliśmy z mężem piękny film ze ślubu i wesela 😊 Do tego można liczyć na miłą i fachową obsługa na najwyższym poziomie, dzięki czemu wszystko odbyło się bez stresu😄
Patrycja

Czy wiedzialiście, że ?

Z terminami u nas jest jak ze świeżymi bułeczkami. Lubią szybko znikać, dlatego polecamy od razu kliknąć przycisk poniżej. Wystarczy 10 sekund i wyślesz do nas zapytanie o termin.

  A może preferujesz inną formę ?

  ✉️ studiowildmonkey@gmail.com
  📞 731 228 908

  Czy to jest najlepszy planer ślubny pdf?

  Nasza ekipa przygotowała dla wszystkich Państwa pomocnik każdej Pary Młodej. Specjalnie przygotowany PDF, w którym znajdziecie Państwo przydatne elementy, które pozwolą przejść przez cały system planowania wesela. Wasza prywatna pomoc prywatną pomoc ślubną, która jest idealnym uzupełnieniem listy pytań, które warto zadać przed podpisaniem umowy ślubnej.

  Skorzystaj z naszych kulku rad !

  POLECANE SALE WESELNE
  KASZUBY I POMORZE

  Ślub w czasie deszczu

  ŚLUB W CZASIE DESZCZU?

  Przygotujcie się na każda opcję

  SESJA ŚLUBNA W ZAMKU W RZUCEWIE NAD MORZEM

  DJ NA WESELE

  ZROBILI TO NA WESELU ! CZYLI NAJLEPSI DJ NA KASZUBACH