fbpx

Witajcie,

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę, zapewne w tym zwariowanym świecie szukacie czegoś ponadczasowego i niezwykłego. Szukacie ekipy, która pozwoli Wam uchwycić najpiękniejsze wspomnienia w ich najlepszym wydaniu ? Poszukujecie kogoś, kto uwieczni te chwile na zawsze?

Mamy nadzieję, że to właśnie „MY” pomożemy Wam zatrzymać tę chwilę na wieczność.

WILD MONKEY STUDIO ​

To pełna obsługa ślubów i przyjęć weselnych w zakresie fotografii i filmowania.

Pracujemy na najwyższym poziomie !

Współpracujemy ze wspaniałymi firmami, aby Wasz Dzień stał się magiczny.

Dla nas fotografia ślubna czy film ślubny to nie tylko część naszej pracy zawodowej, ale jeden z priorytetów naszego życia. Dlatego też nie uznajemy w żaden sposób półśrodków, tylko w pełni się oddajemy.

Kochamy to co robimy i robimy to co kochamy.

Jeśli szukacie ekipy, która oprócz bogatej wiedzy oraz nowoczesnego podejścia potrafi wykreować niezapomniane emocje i w ciekawy sposób uchwycić najważniejsze chwile, to nie musicie szukać dalej, WYBIERZCIE NAS !

Dojazd na terenie całego kraju

Szybki czas realizacji

Indywidualne podejście​

Zadowolone pary

Szczerze polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i teledysku.. ❤️ Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone 😉 świetny kontakt z chłopakami, nie było żadnych problemów jeżeli chodzi o materiał który chcieliśmy zobaczyć w naszym ślubnym filmie 🙂 wszystko szło bardzo sprawnie. Panowie słowni! Jest to młoda ekipa ale jak najbardziej ambitna i szczerze pracowita! ❤️ Chłopaki raz jeszcze dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów! ❤️🙏
Żaneta
Zaangażowani, pełni pasji ludzie 😉 Polecam! 😉​
Magdalena
Zaangażowanie poziom hard. Świetny kontakt z gośćmi! Fotograf Patryk był wszędzie, a jednocześnie wtapiał się w tło, co sprawiało, że nie czuli skrępowania� Piękne ujęcia ekspresji imprezy. Dziękujemy! Pełna profeska!​
Agata
Super sprzęt, profesjonalne wykonanie. Materiał przygotowany bardzo szybko. Szczerze polecam!
Michał

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z terminami u nas jest jak ze świeżymi bułeczkami. Lubią szybko znikać, dlatego polecamy od razu kliknąć przycisk poniżej. Wystarczy 10 sekund i wyślesz do nas zapytanie o termin.

  A  może preferujesz inną formę ?
  ✉️ studiowildmonkey@gmail.com
  📞 731 228 908

  Czy to jest najlepszy planer ślubny pdf?

  Nasza ekipa przygotowała dla wszystkich Państwa pomocnik każdej Pary Młodej. Specjalnie przygotowany PDF, w którym znajdziecie Państwo przydatne elementy, które pozwolą przejść przez cały system planowania wesela. Wasza prywatna pomoc prywatną pomoc ślubną, która jest idealnym uzupełnieniem listy pytań, które warto zadać przed podpisaniem umowy ślubnej.

  A może coś z naszych publikacji ?

  Ślub w czasie deszczu

  ŚLUB W CZASIE DESZCZU?

  Przygotujcie się na każda opcję

  SESJA ŚLUBNA W ZAMKU W RZUCEWIE NAD MORZEM

  DJ NA WESELE

  ZROBILI TO NA WESELU ! CZYLI NAJLEPSI DJ NA KASZUBACH